Noclegi – Sosnowiec

Posted · 1 Comment

Sosnowiec i okolice – to doskonałe miejsce na nocleg prywatny, czy dla pracowników Państwa firmy. Nie dość, że blisko od nas wszędzie, to jeszcze zapewnimy cieszę, spokój oraz dostęp do wyśmienitej kuchni. Sosnowiec znajduje się w niewielkiej odległości od innych miast aglomeracji Śląskiej. Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bliskość głównych tras regionu, dzięki czemu w miarę sprawnie i szybko można dostać się na przykład do lotniska w Pyrzowicach. 

Myśląc o udostępnieniu naszym klientom apartamentów, mieliśmy na uwadze to co najistotniejsze jeśli chodzi o komfort oraz praktyczne podejście. Nasi goście cenią u nas nie tylko wspomnianą wcześniej lokalizację, ale także doskonałe wyposażenie apartamentów oraz stylowy charakter wnętrz. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna i każde zdanie naszych gości bierzemy pod uwagę konstruując nie tylko cennik, ale także dodatkowo wyposażając wnętrza pomieszczeń. 

One Response to "Noclegi – Sosnowiec"
  1. Mirek pisze:

    Byłem i osobiście sprawdziłem – doskonałe miejsce na nocleg w Sosnowcu. Wszędzie miałem naprawdę blisko, a i restauracja Bombaj po prostu bomba 😉 Polecam jeśli ktoś służbowo wybiera się do Sosnowca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *